Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

Dzień Sportu w Wielkopolsce Wschodniej

16 listopada 2019 roku Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie wzięła udział w 8 już „Dniu Sportu w Wielkopolsce Wschodniej”. Organizatorem tej imprezy było Stowarzyszenie Wielkopolska Wschodnia. Zawody odbyły się na Gminnej Hali w Babiaku. W zawodach wzięło udział 8 szkół. Drużyny składały się z 12 zawodników 6 dziewcząt i 6 chłopców. Organizatorzy przygotowali 6 prób zwinnościowo – szybkościowych. Nasz szkoła poraz czwarty z rzędu zajęła II miejsce ulegając ponownie szkole z Brzeźna i wygrywając bon o wartości 1000 złotych, który zostanie przekazany na zakup sprzętu sportowego. Nagrodę Wręczał Prezes Stowarzyszenia Wielkopolska Wschodnia oraz Pan Wójt Gminy Babiak.

Szkołę reprezentowali uczniowie:

Julia Ćwiklińska, Martyna Dorabiała, Amelia Kotecka, Aneta Nowak, Patrycja Zawadzka, Marta Mazur, Bartłomiej Bartczak, Mateusz Bartczak, Kamil Błaszczyk, Aleksander Pietrzak, Krystian Gołębieski oraz Filip Junkiert. Do zawodów przygotował uczniów Bartosz Mikołajczyk

About The Author

admin

Comments are closed.