Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

Informacja dla rodziców

Drogie Dzieci, Uczniowie!
Rodzice!
Zgodnie z informacją podaną przez Premiera RP oraz Ministra Edukacji Narodowej czas kwarantanny w przedszkolach i szkołach został przedłużony do 26 kwietnia 2020 roku. Po przerwie świątecznej wracamy do planu zdalnego nauczania (od środy 15 kwietnia 2020 r.). Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w czerwcu. Uczniowie i Rodzice będą wcześniej poinformowani o nowych terminach egzaminu przynajmniej trzy tygodnie wcześniej. Pozdrawiam serdecznie.
Dyrektor szkoły

About The Author

admin

Comments are closed.