Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

ŻYCZENIA

„Zmartwychwstał Pan, Alleluja!”

Szanowni Państwo!

Drogie Dzieci i Uczniowie!

Z okazji nadchodzących świąt Wielkanocy w imieniu swoim oraz wszystkich nauczycieli i pracowników niepedagogicznych naszej szkoły życzę, by ten szczególny czas przeżywany w okresie pandemii przyniósł uspokojenie, wyciszenie i odrobinę radości. Niech czas Wielkanocy przyczyni się do wzmocnienia sił, odrodzenia, uwolnienia się od groźnej i bardzo niebezpiecznej epidemii. Miejmy nadzieję, że wkrótce uda się nam wrócić do normalności, do pracy, nauki, szkoły. Ponieważ mamy ograniczone możliwości przemieszczania się i odwiedzania rodzin, znajomych, otoczmy serdecznymi myślami tych wszystkich, z którymi nie będziemy razem w te święta Wielkanocy.

Dyrektor szkoły

About The Author

admin

Comments are closed.