Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

Cała Polska Czyta Dzieciom

W kwietniu 2014 roku w ramach „Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej – Cała Polska Czyta Dzieciom” uczniowie z klas I i II gimnazjum, pod opieką pani Małgorzaty Siwińskiej, zaprezentowali przedszkolakom baśń pt: „ Kopciuszek”. Celem podjętego działania było wdrożenie przedszkolaków do głośnego, codziennego czytania przez 20 minut dziennie. Codzienne czytanie dzieciom książek to skuteczna, tania i przyjazna metoda wspomagania ich wszechstronnego rozwoju: psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.
Osoby występujące w przedstawieniu:
Narrator – Weronika Siwińska
Kopciuszek – Julia Bugała
Złośnica – Olga Książkiewicz
Kapryśnica – Patrycja Jóźwiak
Macocha – Agata Mazur
Ojciec, Posłaniec – Krystian Korytowski
Wróżka – Aleksandra Trafna
Książę – Dominik Jóźwiak

DSCF1323DSCF1324DSCF1325DSCF1327DSCF1328DSCF1331DSCF1340

 

 

 

About The Author

admin

Comments are closed.