Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

3. Komunikat Dyrektora Szkoły

Drogie Dzieci!

Uczniowie!

Szanowni Rodzice!

Ministerstwo Zdrowia wydało nowe rekomendacje dotyczące zakrywania ust i nosa. Od 27 lutego 2021 roku zgodnie z rekomendacjami wprowadza się zakaz noszenia przyłbic, szalików, chust. Nie spełniają one kryteriów bezpieczeństwa i nie chronią nas tak skutecznie przed zakażeniem jak maseczki. Wprowadza się obowiązek używania maseczek do zasłaniania ust i nosa.

                                                                                               Dyrektor Zespołu Szkół

About The Author

admin

Comments are closed.