Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

Rekrutacja do Przedszkola

Szanowni Rodzice i Opiekunowie !

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Zespole Szkół w Brdowie trwa od 01.03.2021 r. do 31.03.2021 r. Wnioski do pobrania w sekretariacie Zespołu Szkół w Brdowie ( odbiór osobisty z zachowaniem reżimu sanitarnego, obowiązkowa maseczka) lub dostępne w wersji papierowej są pod skrzynką pocztową przy wejściu do szkoły ( od strony dużego boiska). Istnieje także możliwość ściągnięcia druków zapisu dziecka do przedszkola ze strony internetowej szkoły www.zsbrdow.babiak.org.pl oraz z profilu FB Zespołu Szkół. Po wydrukowaniu, wypełnieniu i podpisaniu wniosek można złożyć w skrzynce pocztowej szkoły lub osobiście  w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-15.00.

                                                                        Z poważaniem

                                                                        Dyrektor Zespołu Szkół w Brdowie

About The Author

admin

Comments are closed.