Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

5. Komunikat Dyrektora Szkoły

DZIECI, UCZNIOWIE!

SZANOWNI PAŃSTWO RODZICE!

Zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 roku od poniedziałku 22 marca  do dnia 11 kwietnia  2021 roku klasy 1-3 przechodzą na zdalne nauczanie. Klasy 4-8 kontynuują zdalne nauczanie. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z tygodniowym planem  realizowanym w szkole. Wychowawcy klas będą udzielać wszelkich informacji.

Szkoła może zorganizować zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej dla uczniów klas 1-3, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rodzice dziecka z grupy w/w, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką. O ewentualnym zgłoszeniu ucznia, spełniającego w/w warunki, proszę poinformować dzień wcześniej opiekunkę świetlicy p. Edytę Witkowską ( tel.  665 180 748 ).

Zajęcia w przedszkolu odbywają się bez zmian. Przypominam, że bezwzględnie nie  wolno przyprowadzać do przedszkola  dzieci z wszelkimi  objawami chorobowymi.

Wszelkich informacji udzielają na bieżąco wychowawcy grup i klas.

                                                                                                          Z    poważaniem 

Dyrektor szkoły

About The Author

admin

Comments are closed.