Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Mistrzostwa Polski Młodzików 2022
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
ul. Mickiewicza 8
62-620 Babiak
tel./fax: (63) 271 30 12
 
 

2. Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice!

Dzieci i Uczniowie!

            W związku z przystąpieniem nauczycieli, pracowników przedszkola a także nauczycieli uczących w klasach 1-3 i opiekunów świetlicy do szczepień przeciw wirusowi Covid 19 w dniach: 23-24 lutego 2021 roku ( wtorek i środa) nie będzie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu i szkole (klasy 1-8). Będą to dni wolne od nauki z puli dyrektora szkoły. W tych dniach nie będzie dowozów. Mamy nadzieję, że zaszczepieni nauczyciele i pracownicy szkoły nie będą odczuwać skutków ubocznych i szybko powrócą do pracy.

                                                                                              Z poważaniem

                                                                                              Dyrektor Zespołu Szkół

About The Author

admin

Comments are closed.